Ресторан «Диканька» (Куликів)


Україна, Львівська область, Жовківський район, Куликів, смт. Куликів, вул. Незалежності, 11 ( 12 км. траси Львів - Рава-Руська )DREAM HANDMADE FESTIVAL

Останнє оновлення інформації: 29 липня 2016 р.

Ресторан «Диканька» в Куликові (Львів) — неймовірна подорож у минуле!

Ресторан «Диканька» в Куликові (Львів), перенесе Вас у захоплююче минуле, яке відображає український побут та звичаї. Сучасні інтерпретації світлиць та банкетних залів викликають бурхливі емоції і Ви без зусиль поринете в атмосферу свята!
 
Натуральні матеріали в інтер’єрі, вишиті рушники та інші елементи побуту, імітація вишневого садка, який так часто оспівували як головне місце подій якоїсь романтичної історії — все це зібрано в одному закладі — в ресторані «Диканька», який без вагань можна назвати музеєм, що відображає минуле та сучасне найкращих традиційних українських забав та гулянь!
 
А чого варта тутешня кухня! Ви ніколи і ніде такого не куштували, бо тут традиційні українські страви подані надзвичайно вишукано та оригінально, як вартує того найшанованіший гість закладу. А Ви, безперечно, так себе почуватимете завітавши сюди на вечерю чи банкет! Ви і Ваші гості будуть у захваті від музики, від свіженької рибки, яку в «Диканьці» готують просто приголомшливо на різні смаки!
 
Та що говорити? В «Диканьку» варто потрапити, щоб оцінити всі її переваги! Насолоджуйтесь святом та смачненьким! Про решту тут подбають!

3D-тур 14 панорам

  Графік роботи

графік роботи
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
10:00 - 00:00
графік роботи

  Платіжна інформація

способи оплати Готівка

Харчування

кухня ресторану Українська кухня, Європейська кухня

Харчування
Українська традиційна кухня, пісне меню, багато страв з риби
фірмові страви і напої Капустняк в хлібі «Гетьманський», крученики, телятина «Хутірська» з соусом демі-глас
Резервування столиків
правила бронювання по телефону
Організація бенкету
На 100 осіб, від 150 грн - банкет, від 170 грн - весілля (у вартість входить мінімальне замовлення алкоголю); після 02:00 - доплата 100 грн/год; авансова передоплата - від 20%

Зали ресторану

Розваги


Музика
у святкові дні

Послуги для дітей


Дитячі свята

Послуги зв'язку


Інтернет
тип підключення Wi-Fi

Ресторан «Диканька» (Куликів) Ресторан «Диканька» (Куликів)

+38 (096) 349 45 22, +38 (067) 934 78 03